Souhrn aktualit za rok 2008

24. prosince
Radostné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do nového roku 2009 Vám přejí členové SDH Praha Kolovraty.

9. prosince
Výměna kompresoru na vozu CAS 32 T815.

8. prosince
Zakoupení dvou přetlakových dýchacích přístrojů Dräger.

7. listopadu
Poslední rozloučení s dlouholetým členem našeho hasičského sboru. Doprovod na místní hřbitov a čestná stráž v počtu 1+7.

23. října
Slavnostní předání medailí na Trojském zámku za zásah při požáru Průmyslového paláce na pražském výstavišti. Vznamenání převzal velitel sboru z rukou ministra vnitra a generálního ředitele HZS.

15. srpna
Svolávací zařízení Peling bylo napojeno na operační středisko HZS Praha pro svolávání členů SDH Kolovraty.

16. čerence
Z magistrátní dotace byly zakoupeny a vyměněny všechny pneumatiky na CAS 32 T 815.

14. června
Ukázka na dětském dnu v Křenicích s vozem CAS 24 Scania v počtu 1+1.

12. – 16. června
Návštěva kamarádů z německého Wuppertalu.

7. červa
Účast na dětském dnu v Královicích s technikou CAS 24 Scania v počtu 1+1.

31. května
Předvádíme techniku a ukázku zásahu na dětském dnu v Kolovratech konaném na hřišti TJ Sokol Kolovraty.

8. května
Prodej a předání čerpadla DS 16 hasičům z Vansdorfu..

20. března
Zkoušky strojníků na stanici HZS v Praze Strašnicích.

9. února
V kultůrním domě „U Boudů“ pořádáme jako každoročně tradiční ples hasičů. K tanci a poslechů hrála hudební skupina „Pohoda“.

19. ledna
V zasedací místnosti hasičské zbrojnice se uskutečnila valná hromada, na které byla zhodnocena činnost za rok 2007.

14. ledna
Dýchací přístroj Dräger byl dovezen ze servisu a nasazen na výjezd.

Zařazeno v rubrice: Aktuality